e-pieniądz serwis finansowo - prawnyKredyty w e-pieniądz
 
kredyty samochodowe
e-pieniądz > Reklama
Reklama w e-Pieniądz

Reklama w Serwisie Finansowo-Prawnym daje możliwość dotarcia do Klientów indywidualnych, którzy zamierzają w najbliższym czasie skorzystać z usług finansowych Banków lub z usług prawnych Kancelarii. Dzięki reklamie w serwisie zrealizujemy dla Państwa indywidualne rozwiązania reklamowe ściśle określające potrzeby naszego Klienta.

Koszt dotarcia działań reklamowych w Internecie jest znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnych mediów. Zapewniamy ciągły monitoring prowadzonych kampanii oraz raporty umożliwiające ocenę efektów zaplanowanych działań reklamowych.

e-Pieniądz dla swoich Klientów przygotował specjalną ofertę działań reklamowych, które określają nasi Klienci. Istnieje możliwość zakupu powierzchni reklamowych tylko na wybranych stronach serwisu. Rozwiązanie to zapewnia precyzyjne dotarcie do ściśle targetowanej grupy klientów zapewniając maksymalną efektywność kampanii oraz redukcję kosztów.

Nasz serwis, składa się z następujących sekcji:

 • strona główna
 • e-promocje
 • e-wiadomości
 • e-produkty finansowe
 • e-porady prawne


 • Dostępne formy reklamy

  Banner - reklama graficzna umieszczona w górnej części strony o rozmiarze 468x60 pikseli oraz o objętości do 15kB w pliku: IPEG, GIF, GIF animowany, SWF. Jednostka rozliczeniowa: 1000 odsłon.

  Billboard - reklama graficzna umieszczona w górnej części strony o rozmiarze 750x100 pikseli oraz o objętości do 20 kB w pliku IPEG, GIF, GIF animowany, SWF. Jednostka rozliczeniowa: 1000 odsłon.

  Button - reklama graficzna o rozmiarze 150x100 pikseli oraz objętości do 8 kB w pliku IPEG, GIF, GIF animowany, SWF. Jednostka rozliczeniowa: 1000 odsłon.

  Skyscraper - reklama graficzna umieszczona w prawej części strony o rozmiarze 160x600 pikseli oraz objętości do 25 kB w pliku IPEG, GIF, GIF animowany, SWF. Jednostka rozliczeniowa: 1000 odsłon.

  Oferujemy Państwo także niestandardowe formy reklamy, których warunki współpracy są ustalane indywidualnie.

  W sprawie zamieszczenia reklam w serwisie finansowo - prawnym e-Pieniądz lub otrzymania cennika i dodatkowych informacji prosimy o kontakt: biuro@e-pieniadz.pl

   

  Copyright © 2000-2006 e-pieniadz.pl